Clement Lenglet opustil hřiště z neznámého důvodu

Clement Lenglet se zranil a nedokázal dohrát zápas proti Deportivo Alavés.

Francouz začal zápas od první minuty a hrál ruku v ruce s Ronaldem Araujem v nepřítomnosti Gerarda Piquého, pozastaveného pro karty. Na začátku druhé poloviny však stoper pociťoval bolest v oblasti pravého třísla (podle ASa ), což nutilo Quique Setien experimentovat s kompozicí. Samuel Umtiti je také zraněn, takže na lavičce nebyl žádný centrální obránce.

Sázka trenéra na Artura Vidala, který se dobře vyrovnal s úkolem, který byl svěřen, a tým dohrál zápas, aniž by dostal gól. Barcelona ještě musí oznámit, jak vážně je zranění Lengleta, ale pokud se ukáže, že je vyloučen ze hry proti Neapoli, bude mít tým těžké sestavit obranné linie. Pouze Piqué a Araujo by byli jedinými dostupnými hráči prvního týmu.

Zdroj:www.FCBarca.com
Foto: www.goal.com