Gerard Piqué: Vyhrať túto ligu nebude ľahké

Gerard Piqué poskytol krátke vyhlásenie po zápase proti Seville, v ktorom spomenul aj prvú stratu bodov Barcelony.

Náročný zápas
“Sevilla je na treťom mieste v tabuľke, je to mužstvo, ktoré hraje na vysokej úrovni. Remíza znamená, že strácame svoju výhodu a už viac nezávisíme od seba. Nehrali sme zle, mali sme príležitosť skórovať.”

Strata dvoch bodov
“Stretnutie sme kontrolovali, držali sme častejšie loptu. Sevilla nemohla postaviť akcie voľne, my sme hrali futbal. Vytvárali sme si príležitosti, ale nedokázali sme ich zmeniť na góly.”

Šanca na titul
“Myslím, že v tejto sezóne to bude veľmi ťažké vyhrať ligu. Urobíme pre to všetko, čo bude v našich silách, ale konečne víťazstvo bude pravdepodobné určené minimálnym rozdielom bodov”

Real Madrid
“Už nezávisime od seba a Real nemusí prísť o body. Pri pohľade na ďalšie dve kola máme pred sebou ešte ťažký týždeň.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com