Luis Suarez: Sme nahnevaní, pretože sme stratili dva body

Luis Suarez poskytol po remíze na Balaídos vyjadrenie pre média. Uruguajčan neskrýval svoje sklamanie po negatívnom výsledku.

Pocity
“Sme nahnevaní, pretože sme stratili dva body. Cítim frustráciu z toho, ako sa tento zápas skončil. Teraz čakáme na odpoveď Realu.”

Šance na titul
“Do konca súťaže máme niekoľko ťažkých zápasov. Máme výjazd na zápas s Villarrealom, doma privítame Atlético. Aj Real nemá jednoduchý kalendár, ale dnes sme stratili dva body práve my.”

Problémy
“Čo sa s nami deje? Na to sú tu tréneri, aby analyzovali situáciu a vyvodili z toho závery. My musíme urobiť to, čo vieme najlepšie na trávniku. Mimo Camp Nou sa nám vôbec nedarí a strácame body, ktoré sme v uplynulých rokoch nestrácali.”

Celta Vigo
“Náš súper bojuje o záchranu a má skvelých hráčov. Dokázal to Iago Aspas svojou strelou z priemoho kopu.”

Dva góly
“Som rád, že som mohol pomôcť mužstvu, ale pocity sú vzhľadom na výsledok zápasu vo všeobecnosti zlé.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com