Marco Verrati: “Ak chce Neymar naozaj odísť, klub ho musí pustiť”

26-ročný záložník Marco Verratti pôsobiaci v tíme Paris-Saint-Germain nám hovorí o prestupe Neymara.

V rozhovore zdôraznil, že ak chce Brazílčan skutočne odísť, mal by mať možnosť odísť.

„Dávam prednosť tomu, aby Neymar s nami pokračoval. Nikdy som ho nepočul, že by nám niečo povedal o odchode. Jeho odchod by bol pre mňa veľkým sklamaním. Bol by som najradšej ak by ostal pri nás.“ Povedal Verrati.

V minulosti sa špekulovalo o odchode Marca Verratiho, ktorý mal smerovať do Barcelony. Nuž Verrati zostal so svojimi spoluhráčmi v PSG a Neymar sa po čase pripojil k nemu.

„V tom čase som potreboval vysvetlenie od PSG, pretože som videl nejasnosti v klube, ktorý chcel vyhrať veľké súťaže. Teraz svoje rozhodnutie neľutujem a som rád, že som ostal v mojom klube“

„Nikto ho nenúti zostať, ale myslím si, že ak chce skutočne hráč odísť tak si vždy nájde ten správny spôsob ako to spraviť.“ Ak hráč chce naozaj odísť klub ho musí pustiť. Súhlasím s tým, čo klub požaduje pri prestupe, ale klub nemôže udržať hráča, ktorý chce opustiť klub.“

zdroj www.barcablaugranes.com
foto www.sportskeeda.com