OFICIÁLNE: FC Barcelona predstavila dresy na sezónu 2020/2021

FC Barcelona dnes oficiálne predstavila novú domácu sadu dresov na sezónu 2020/2021. Dizajn je inšpirovaný 20. rokmi. Dresy sú už dostupné nie len v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach.

V predaji sa v súčastnosti nachádza zápasová verzia dresu Vapor v cene 139,99€. JE vyrobený vďaka technológii Vaporkit z ľahkého, elastického materiálu, ktorý vďaka tomu by mal hráčom uľahčiť pohyb. Variant Stadium bude dostupný v cene od 59,99 do 89,99€ no klub neinformoval o presnom dátume začiatku predaja. Zatiaľ bol z predaja stiahnutý kvôli výrobnej chybe.

V sezóne 2020/2021 opäť uvidíme našich hráčov v bordovo-granátových farbách dresov. Tentokrát sa na dresoch budú nachádzať pruhy, ktoré budú oddelenými zlatými tenkými čiarami, ktoré vzťahujú dizajn dresov z 20. rokoch 20.storočia. Celá táto sada obsahuje tmavomodré kraťasy s bordovým a zlatými detailmi na boku.
Na drese môžeme opäť vidieť logo Rakuten, ktoré sa bude nachádzať na hrudi a na ľavom rukáve znak Beko.

FC Barcelona dodáva, že na výrobu týchto dresov boli používané polyesterové a reciklované plastové fľaše. Vďaka tomuto materiálu je lepší pre šport a má menší dopad na životné prostredie.

zdroj www.fcbarca.com, twitter oficiálny účet FC Barcelona
foto www.klubfcbarcelona.sk twitter oficiálny účet FC Barcelona