Poď s Nami na Camp Nou spolu s cestovnou kanceláriou Super Fanúšik

Poď si to spoločne s nami užiť do Barcelony. Čaká ťa niečo čo si ešte nikdy nezažil. Máš možnosť spoznať samotnú Barcelonu, rôzne pamiatky v Barcelone a samozrejme, že z nami zažijete aj parádnu atmosféru na Camp Nou.

Čo ťa čaká a čo ťa neminie ?
S Nami zažijete kopec srandy. Počas cesty na letisko sme pre Vás pripravili rôzne súťaže, ktorím určite neodoláte.

Za štyri dni budete mať možnosť spoznať: pamiatky Barcelony, obchody v Barcelone, parádnu atmosféru na Camp Nou, prehliadku štadióna, vecné ceny, ktoré môžete vyhrať v našich súťažiach, ktoré nám boli venované od našich sponzorov, ( silikonovenaramky, unleglabrothers, tisk v 3D) a zakúpene adminmi, dres od cestovnej kancelárie superfanusik a plno ďalších vecí, ktoré si vopred naplánujeme.

Zájazd sa bude konať 31.1.2020 (piatok), kde sa všetci stretneme v Bratislave a spoločne pôjdeme na letisko do Viedne a spoločne sa všetci vrátime domov 3.2.2020 (pondelok). Zápas FC Barcelona v Levante sa bude konať 2.2.2020 v nedeľu.

Celková cena vychádza 300€ na osobu. Samozrejme táto cena je konečná, jedine príplatky sú za lepšie kategórie vstupeniek.

Máš záujem sa pridať k nám, a splniť si tak svoj životný sen ?
Tak nám napíš správu a my sa ti ozveme.

Kontakt na cestovnú kanceláriu info@superfanusik.sk
Kontakt na nás admin@klubfcbarcelona.sk

V prípade, že budete písať cestovke tak spomeňte nás, aby vedeli, že pôjdete s nami …

zdroj www.klubfcbarcelona.sk