Prestup Arthura sa zdá byť ako hotová vec, ale žiaden zdroj to jasne nepotvrdil

Arthurov prevod do Juventusu sa zdá byť čím ďalej reálnejší. Média súhlasia s tým, že 23-ročný záložník Barcelony je pripravený rokovať s talianskym klubom. Dokonca niektorí novinári nás aj informujú o jasnej veci, že už je všetko dohodnuté.

COPE
Arthur by bol veľmi rád ak by zostal v Barcelone. Nuž taktiež naznačil, že ak by mu prišla ponuka z Juventusu, ktorá sa nebude dať odmietnuť tak by možno pouvažoval o odchode.

Mundo Deportivo
Arhthur už dávno uzavrel zmluvu s Juventusom, hoci aj napriek tomu, že nepodpísal žiadnu zmluvu, ale jeho agent už koná o prestupe do Juventusu. Informácie naznačujú, že Arthur bude stať približne 70 miliónov EUR, plus k tomuto prestupu by mal byť aj prevod 30-ročného záložníka Pjaniča, ktorý by mal prísť do Barcelony výmenou za Arthura plus nejakých peňazí, ktoré Barcelona bude musieť zaplatiť za Pjaniča. Celý tento prestup by mal byť oznámení do 30 júna.

CADENA SER
Juventus Arthurovi zdvojnásobí mzdu, čo by zarobil o polovičku viac než v Barcelone. Barcelny by mala urýchlene predať niektorých hráčov keďže majú finančné problémy a taktiež prebytok nepotrebných hráčov. Ak chcú Katalánci si hráčov v klube udržať, tak by mali mzdy zvyšovať a nie ich dávať úplne nadol. Očakáva sa, že Arthur bude stať približne 80 miliónov EUR a Pjanič 70 miliónov EUR. V prípade tohto prevodu by Barcelona získala novú posilu do klubu a ako bonus 10 miliónov eur.

RAC1
Barcelona a Juventus sú už takmer pri konci podpísania zmluvy. Podľa zistených informácii nás RAC1 informuje, že mladík v Turíne zarobí 5,5 miliónov EUR.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com