Šťastné a veselé Vianoce !

Klubfcbarcelona.sk chce všetkým svojím priaznivcom popriať príjemné prežitie Vianočných sviatkov v roku 2019.

Klubfcbarcelona.sk by sa vám chcela nesmierne poďakovať za vašu aktivitu, ktorú denno denne odvádzate na Facebookovej stránke, Instagramovej stránke, webovej stránke a už aj na YouTubovej stránke. Po ťažkých začiatkoch sme sa dopracovali až sem, za, čo vďačíme hlavne vám. Bez vás by sme to nedali, ĎAKUJEME.

Každý jeden komentár, čo sa týka negatívnej stránky nás posúva vpred. Snažíme sa všetko robiť tak, aby sme vám vyhoveli. Síce stále sa tu nájdu menšie nedostatky, na ktorých treba zapracovať, ale aj presto sa snažíme vám ponúkať to najlepšie, čo vieme.

V roku 2019 sme spustili túto web stránku. Za, čo veľmi pekne ďakujeme chlapíkovi, ktorý ju zhotovil do dnešnej podoby.

Tak ešte raz Šťastné a veselé Vianoce a príjemné prežitie vianočných sviatkov vám všetkým praje naša celá redakcia Klub FC Barcelona.

zdroj www.klubfcbarcelona.sk
foto www.fcbarcelona.com www.klubfcbarcelona.sk