Média: Přechod Luise Suáreze do Juventusu se komplikuje

Přechod Luise Suáreze do Juventusu se zdál jistý. Média informovala, že útočník dosáhl dohody s klubem a že nyní musí získat pouze italské občanství. Mezitím se situace změnila a je možné, že Uruguayec bude muset hledat jiný tým.

Prvním problémem je nedostatečná dohoda s Barcelonou o ukončení smlouvy. Koeman nemá v úmyslu sázet na útočníka a souhlasí s odchodem po výplatě platu za poslední rok smlouvy. Barça si však nyní nemůže dovolit takové výdaje. Juventus zároveň považuje Suáreze za jeho první možnost, ale chce co nejdříve získat nového hráče. Pirlo nemůže čekat do října, než získá jeden z klíčových prvků týmu. Prioritou je určit tým, a to i na úkor druhé nebo třetí volby.

Kromě toho samozřejmě chybí výše zmíněný nedostatek evropského pasu. Suárez musí absolvovat zkoušku z italského jazyka na konzulátu a celý proces obvykle trvá nejméně měsíc. Z tohoto důvodu se Juventus Džeka ještě nevzdává. Novou možností posílení linie útoku staré dámy by byl Álvaro Morata, jak dnes píše Corriere dello Sport .

Podle AS je Luis Suárez přesvědčen, že už hrál svůj poslední zápas za Barçu. Ale v klubu se v poslední době dějí divné věci a nemůžete si být jisti. Pokud jde o budoucnost Uruguayce, budeme si ještě muset počkat.

Zdroj: ww.FCBarca.com
Foto: www.Goal.com