Zájazdy

Poď s nami na zájazd do Barcelony a splň si svoj sen

Spolu s Cestovnou kanceláriou Super Fanúšik sme sa rozhodli, že znovu naším verným fanúšikom spoločne zorganizujeme štvordňový zájazd do Barcelony na zápas proti Villarrealu, v termíne 26.01.2024 – 29.01.2024 v cene cca 510€/+ administratívny poplatok vo výške 20€.

V cene zájazdu máte zahrnuté:
– Letenky a letiskove poplatky (odlet Viedeň)
– Online checkin a vystavenie leteniek
– Vstupenka na zápas zakladnej kategórie
– Ubytovanie v 3* hotely s raňajkami pri Camp Nou blízko centra (recenzie ma 4,5*)
– Transport z Bratislavy do Viedne a späť
– Poistenie + itinerar
– Náramok Klub FC Barcelona
– Súťaže o vecné ceny
– 5% zľava na fans produkty na našej stránke
– Dres FC Barcelona (bez mena, bez čísla)

Doplnkové služby:
Lanovka na Montjuïc –
18€/os
Plavba Catamaranom –
15€/os
Múzeum ilúzii a zábavy – 30€/os (v centre)
Aquarium Barcelona – 28€/os
Barcelona múzeum + výhľad na konštrukciu Camp Nou –
30€/os
Mirrador torre Glories vyhliadková terasa –
18€/os
Privátny transport z letiska Barcelony na hotel – 10€/os

– Ak by mal náhodou niekto záujem o Park Güell, prípadne Sagrada Familia, alebo ICE Bar vieme preveriť ich dostupnosť a požiadať o cenu.

Ak máte záujem sa k nám pridať a spolu s nami si to poriadne užiť, tak Vás poprosíme o vyplnenie formulára.

Vopred upozorňujeme, že v prípade maloletých osôb musí so zájazdom súhlasiť zákonný zástupca.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej stránke, zajazdy@klubfcbarcelona.sk, alebo na telefónnom čísle 0911 380 737.

Tešíme sa na Vás.

Každý jeden z Vás je zaradený do súťaže o prehliadku mesta Barcelony vrtuľníkom.

Veľkosť dresu

Máte záujem o náš Merch v hodnote 15€: