Messi brzy odehraje 700 zápas za Barcelonu.

Leo ve středu odehraje sedmistý zápas za katalánský velkoklub. Po Xavim bude teprve druhým hráčem, který se může tímto číslem pochlubit.
V sezóně 2004/2005 argentinský kouzelník debutoval za Barcelonu v 17ti letech. Za tu dobu se dopracoval k číslům jako: průměrně odehraje za sezónu 44 zápasů, průměrně dá 38 gólů za sezónu, ale i třeba 34 získaných trofejí. A jedna zajímavost, jeho první hat-trick dal Realu Madrid.
Díky tomu, že Pep Guardiola před sezónou 2008/2009 prodal Ronaldinha a Deca, což vedlo k tomu, že Leo se stal jedním z klíčových mužů pro zisk „sextuplu“. Na Camp Nou vstřelil více gólů než jakýkoliv fotbalista v historii. Během 342 her prostřeli všechny brankáře kterým čelil v největším stadiónu Evropy 356x.
Messi vstřelil nejvíce gólů proti týmům: Sevilla (37x v 38mi utkáních), Atletico Madrid (39x/38), Valencie (28x/33), Real Madrid (26x/41).

Zdroj: www.FCBarca.com
Foto: www.FCBarca.com