Spolupráce Rakitiće a De Jonga se v posledních zápasech lepší.

Zahraniční média informují o tom, že v posledních 3 zápasech si Chorvat a Holanďan velmi rozumí. V zápasech proti Atleticu Madrid, Borussii Dortmund a Mallorcou nahráli 381x a z toho 358x úspěšně (94%).

2 hráči Blaugranas dohromdy odebrali míč 43x (Ivan 20 a Frenkie 23). Otázka jestli to bude pro Valverdeho dostatečný důkaz aby hrál trojici De Jong, Busquets, Rakitić například v El Clásicu.

Můj pohled:

Podle mě jsou to aktuálně naši nejlepší záložníci co máme. Frenkie má výborný potenciál a podle mého je zbytečně málo doceňený, protože všichni se zajímají o Matthijse De Ligta.

Ivan je taky odsuzován za to, že ho Valverde nenechá hrát.

A Sergio Busquets je celkově nedoceněný, přestože má kvality nejlepšího defenzivního záložníka na světě, jenže lidé ho nemají rádi a tak radši mluví o Casemirovi, který busquetsovi nesahá ani po kotníky.

Zdroj: www.fcbarca.com a www.klubfcbarcelona.sk
Foto: www.tribuna.com