Barcelona vymáchá Real Madrid v ženském El Clasicu.

Španělská fotbalová hvězda Jenni Hermoso si zandala hattrick, když Barcelona porazila CD Tacon 9-1 v den kdy se zahájila španělská divize žen jménem Primera.
Jessica Martinez z clubu Tacon na začátku druhé poloviny zápasu dala gól, ale poté Barca byla nemilosrdná.
Madrid úspěšně usiloval o dohodu začátkem tohoto roku na koupi kapitálového klubu Tacon, ale nestane se oficiální součástí Real Madridu až do července roku 2020, přesto byla hra často považována za první ženskou Clasico mezi největšími španělskými stranami.
Nový stadion Estadi Johan Cruyff z Barcelony byl otevřen právě ženskému týmu a bylo zde 5 413 lidí co se při této příležitosti dostavili do stadionu o kapacitě 6 000 diváckých míst, který jsou umístěny vedle tréninkového klubu.

zdroj: ESPN.com
foto: ESPN.com