Enrique Cerezo potvrdil, že Griezmann zostane v Atléticu Madrid

Enrique Cerezo sa zúčastnil podujatia ISDE a La Liga, kde sa ho pýtali na budúcnosť Francúza Antoina Griezmanna. Podľa rozhovoru vyplýva, že Griezmann zostane v Madride.

“Griezmann je pre mňa jedným z troch alebo štyroch najlepších hráčov v Európe. Je hráčom Atlética Madrid, má zmluvu s Atléticom a zostane v Atléticu Madrid”, prezradil Cerezo. Prezident Atlética Madrid dodal, že “finančná situácia klubu je dobrá a s platom Francúza nebude žiaden problém.”

Útočník Antoine Griezmann prišiel do Barcelony z Atlética Madrid v roku 2019 za 125 miliónov eur. Francúzsky útočník v Katalánskom klube veľmi nezažiaril a práve, preto sa ho Barcelona začiatkom sezóny 2021/22 rozhodla ponúknuť na hosťovanie Atléticu Madrid.

Francúzovi sa zatiaľ ani v Los Rojiblancos veľmi nedarí. Odohral 38 zápasov vo všetkých súťažiach a strelil len osem gólov.

Foto: twitter.com/BarçaTimes