Neto předpokládá, že jeho čas v Barce skončil

Neto Murara , brankář FC Barcelona, ​​se již letos v létě rozhodl opustit klub. Navzdory skutečnosti, že mu zbývá ještě jeden rok smlouvy, bude brazilský brankář hledat novou výzvu mimo Camp Nou a pokusí se získat postavení, které mu v Barce chybělo.

Doposud další fotbalisté vyloučení z katalánského týmu jako Miralem Pjanic nebo MartinBraithwaite. (Abych uvedl dva příklady.) Veřejně deklarovali svůj záměr splnit smlouvu, která v případě obou končí v červnu 2024.

Neto , který do Barcelony dorazil v létě 2019 po dohodě s Valencií o výměně za Cillessena, však chce mít minuty na hřišti, a proto již vyhodnocuje některé návrhy, které jeho agentům přišly.

Neto nechce být překážkou pro klub, který po přestupu brankáře z Alicante do Galatasaray loni v lednu už plánuje svou příští sezónu s Ter Stegenem jako prvním brankářem a s Iñakim Peñou jako druhým.

Od podpisu smlouvy za FC Barcelonu (v létě 2019) odchytal Neto jen 20 zápasů v brance katalánského klubu.

Zdroje: www.mundodeportivo.com
Foto: marca.com