Padlo rozhodnutie o budúcnosti Memphisa

V posledných dňoch sa zo Španielska šíria informácie o tom, že by sa holandský útočník mohol stať zimnou posilou Atlética Madrid. Vyzerá to byť, však, čoraz reálnejšie. Rozhodnutie zo strany katalánskeho klubu padlo.

Populárny taliansky novinár Fabrizio Romano prišiel s informáciou, že Barcelona sa rozhodla Memphisa Depaya uvoľniť a prepustiť do Atlética Madrid. Klub z Madridu hľadá vhodnú náhradu za João Félixa, ktorý išiel na hosťovanie do londýnskej Chelsea a tú vidí práve v holandskom útočníkovi. Romano taktiež hlási, že medzi Atlétmi a Barcelonou už prebiehajú rokovania a Memphis je odchodu otvorený, no ešte žiadna dohoda nie je na svete.

28 ročný rodák z holandského Moordrechtu by sa teda nebál okúsiť nové skúsenosti na Wanda Metropolitano. V Barcelone túto sezónu nastúpil len k 4 zápasom a od príchodu Roberta Lewandowskeho minulé leto sa k šanci zvlášť nedostal.

zdroj: Fabrizio Romano, Sofa Score.com

foto: Marca.com