ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021

Zdieľať:

Klubfcbarcelona.sk Vám praje Šťastný nový rok 2021. Prajeme všetkým naším priaznivcom, aby si rok 2021 užili lepšie ako ten predošlý…

Veľké vďaka patrí Vám a našim sponzorom, ktorí nám naďalej pomáhajú s vylepšovaním našej stránky.
Toto sú naši partneri: silikonovenaramky.com, milujembarcelonu, futbalovedarceky a cestovná kancelária super fanúšik.

Rok 2020 nebol pre všetkých ten ideálny. Každý si tento rok určite predstavoval inak. Môžeme byť len radi, že sme tu všetci zdraví a nabudení energiou do nového roku 2021.

V roku 2020 sa nám natesno podarilo zorganizovať parádny zájazd do Barcelony. Išlo nás cez 50 fanúšikov za čo im veľmi pekne ďakujeme a taktiež ďakujeme aj za prejavenú dôveru. Samozrejme patri veľká vďaka cestovnej kancelárie „super fanúšik“, ktorá sa o nás skvelo postarala.
V auguste sa nám podarilo zorganizovať prvý futbalový turnaj v Košiciach, kde nás bolo cez 20 zúčastnených. Každý si domov odniesol to, čo si zaslúžil.

Ďalšou maličkosťou, ktorú sa skoro každý rok snažíme rozvíjať sú súťaže o vecné ceny. V roku 2020 sa nám podarilo zorganizovať na instagrame cez 11 súťaži, medzi ktoré patria náramky, futbalová lopta FCB, rúška s naším merchom, 2x puzzle Camp Nou, 2x mikiny, tričko a v neposlednom rade naša vlastná súťaž ku koncu roka o dres FC Barcelony.

Samozrejme nesmieme ešte zabudnúť na záver zdôrazniť, že v roku 2020 sa nám podarilo spraviť náš vysnívaný Merch a spolu s ním dohodnúť ďalších stálych nových sponzorov ako sú napríklad: Futbalovedarceky a milujem barcelonu.

Rok 2021 je pre nás veľkou výzvou. Čakajú na nás plno nesplnených misií z roku 2020… A samozrejme ďalšie nové nápady a myšlienky, ktoré máme v pláne aj nasledujúci rok naďalej rozvíjať.

Tešíme sa na vás aj v roku 2021. A taktiež sa tešíme, aj s tými, čo ich stretneme, či už na našom ďalšom zájazde, ktorí budeme organizovať alebo futbalovom turnaji…

Tak ešte raz Šťastný nový rok Vám všetkým praje naša celá redakcia Klub FC Barcelona.

foto www.klubfcbarcelona.sk privatex
zdroj www.klubfcbarcelona.sk

Peter
Sledujte ma