5 podpisov, ktoré FC Barcelona pripravuje počas letného prestupového obdobia

Po príchode nového trénera Xaviho Hernándeza a nových podpisov Barcelony sa klubu začína pomaly, ale isto dariť. Podľa najnovších správ sme sa dozvedeli, že Katalánsky klub FC Barcelona počas letného prestupového obdobia majú v pláne získať týchto piatich hráčov:

Erling Haaland
Prvým dôležitým plánom pre Barcelonu bude získať Nórskeho giganta, ktorý aktuálne pôsobí v Nemeckom klube Borusie Dortmund. Nórsky útočník je jedným z najproduktívnejších pred bránkou a jeho prominentná postava mu dáva vlastnosti, ktoré z neho urobili jedného z najkompletnejších útočníkov v súčasnosti.

V blízkej dobe sa objavil informácie, že hráč by chcel prestúpiť do Španielskej LaLigy a chcel by sa stať hlavnou rolou klubu. Tieto náznaky by mohli viesť k prestupu do Barcelony. Uvidíme, ako to celé nakoniec dopadne…

Matthijs de Ligt
Druhým plánom pre Barcelonu bude získanie Holandského stredného obrancu Matthijsa de Ligta. Katalánsky klub tohto hráča sleduje už veľmi dlho. Zdá sa, že obranca Juventusu nie je v klube spokojný a všetko nasvedčuje tomu, že by mohol prestúpiť práve do Barcelony. Katalánsky klub FC Barcelona už začína podnikať kroky, ktoré by mali viesť k úspešnému prestupu.

Obranca môže mať aj pozitívny vplyv na mladého záložníka Frenkieho de Jonga, keďže v minulosti spolu hrali v jednom klube (Ajax Amsterdam).

Franck Kessié
FC Barcelona tohto stredopoliara, ktorý aktuálne pôsobí v AC Miláno sleduje už nejakú tu dobu. Franck je všestranný stredopoliar, ktorý dokáže obsadiť obranné a útočné pásmo. V tejto sezóne aktuálne strelil 6 gólov a pridal jednu asistenciu. Práve tento hráč by mohol byť pre Barcelonu priam ideálny.

Paul Pogba
Ďalším vytúženým hráčom pre Barcelonu bude získanie Francúzskeho stredopoliara, o ktorom sa už špekuluje niekoľko mesiacov, odkedy Pogba na letnom trhu naznačil, že nepredĺži zmluvu s Manchestrom United. O tohto hráča sa zaujíma viac klubov a práve, preto Barcelona to nebude mať ľahké.

Andreas Christensen
Posledným prestupovým plánom pre FC Barcelonu je tento Dánsky stredný obranca, ktorý aktuálne pôsobí v Anglickom klube Chelsea. Práve tento hráč by mohol byť vhodnou alternatívou za Gerada Piquého, ktorý už onedlho môže odísť do dôchodku.

Zdroj: fichajes.net
Foto: twitter.com/BarçaTimes