Ako trávi domácu karanténu Marc-André ter Stegen a jeho rodina ?

Zdieľať:

Domáca karanténa
“Cítim sa veľmi dobre, takisto aj moja rodina. Sme doma, kde by sme mali byť všetci.”

Trávenie času
“Všetci sme v rovnakej situácií, musíme motivovať ľudí, aby zostali doma. Môžeme ovplyvniť ostatných ľudí, preto je potrebné neustále pripomínať, aké je dôležité nikam neodchádzať.”

Rodina v Nemecku
“Naďalej zostávame v kontakte cez facebook. Situácia v Nemecku je rovnaká, ako v Španielsku a po celej Európe. Všetci sme v poriadku.”

Denná rutina
“Väčšina času som v obývacej izbe, kuchyni či telocvični. Každý deň opakujem veľa cvičení, niekedy trénujem pred raňajkami. Aj čistenie domu sa považuje za cvičenie.”

Komunikácia
“Jednoducho sa viem spojiť s personálom. Aby sme to mali ešte viac uľahčené, boli sme rozdelení do skupín. Komunikácia je plynula.”

Syn
“Dnes má tri mesiace, oslavujeme doma. Je to pre mňa, ako otca intenzívny čas, táto situácia s koronavírusom mi umožňuje tráviť viac času s rodinou. Moja žena vstávala o polnoci kvôli synovi, ale teraz to môžem robiť ja. Ben sa zobudí raz za noc.”

Každodenný život
“Doma je veľmi veľa práce. Doma som ešte záhradníctvo nerobil .Trénujem každý deň, varíme, čítame, hráme sa spolu … Snažíme sa jesť čerstvé výrobky a variť dva dni, takto to je praktickejšie. No a na raňajky mávame domáce müsli.”

Hudba
“Milujem hudbu od Lucasa Grahama. Dnes som v rádiu počúval hudbu z 90. rokoch. Reggaeton? Nie naozaj, nanajvýš na šport.”

Vášeň pre kávu
“Som veľmi rád ak si dám kávu. Kupujem ju od spoločnosti Castelldefels. Milujem kávu z Hondurasu a kávu s názvom La Perla.”

Odporúčanie
“Galileo, novinky a varenie”

Čo urobím ako prvý, keď opustím dom
“Pôjdem si prejsť pláž alebo mesto.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com

Peter
Sledujte ma