Alejandro Balde: Ter Stegen je špičkový brankár

Zdieľať:

Po včerajšej výhre nad Realom Sociedadom sa pred média postavil aj obranca Alejandro Balde, ktorý v mediach priznal, že je veľkou cťou mať v tíme Francúzskeho útočníka Ousmaneho Dembélého, ale aj gólmana ako Marca-Andrého ter Stegena.

Cieľ
“V prvom polčase sme mali veľa šancí, aby sme zápas uzavreli skôr, ale naším súperom bol Real Sociedad. Tento zápas sme mohli uzavrieť skôr, ale každé mužstvo Vám to môže skomplikovať. Naším cieľom je vyhrať Copa del Rey, zdvihnúť tento titul.”

Moment
“Neviem, či je to náš najlepší moment, ale je dobrý. Neviem, čo sa od minulého roka zmenilo… či ide o sebavedomie alebo niečo iné… Sme spokojní.”

Ousmane Dembélé
“Je veľkou cťou mať v tíme Ousmaného. Má veľký útočný potenciál. Keď vyzerá takto, cítime hrdosť. Keď je v dobrej forme, mať ho v tíme je to najlepšie, čo môže byť.”

Nedotknuteľný hráč
“Neviem povedať, či som nedotknuteľným hráčom základnej zostavy. Myslím len na to, ako čo najlepšie využiť svoje šance.”

Marc-André ter Stegen
“Ter Stegen? Je špičkový brankár. Je vo veľmi dobrej forme. Je veľkou cťou mať takého brankára, pretože vás zachraňuje v mnohých situáciách, ktoré si vytvoril súper.”

Zdroj: marca.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Fabrizio Romano

Peter
Sledujte ma