Alexia Putellas: Ženú ma ďalej výzvy, a to je najväčší motivátor

Alexia Putellas, kapitánka ženského futbalového klubu FC Barcelona je skvelou kandidátkou na zisk Ballon dOr. Po svojom zásadnom prínose zisku titulu v minulej sezóne, stredopoliarka poskytla rozhovor pre klubový časopis Barça Magazine.

“Najviac nadšená som z renovácie ( teamu) a mám veľkú chuť zopakovať, čo sa nám podarilo minulý rok. Ženú ma ďalej výzvy, a to je najväčší motivátor pre mňa. Najradšej by som trénovala každý deň, aby som pokračovala v zlepšovaní sa a, aby ten čas rýchlejšie utekal. Mala som nápad odísť odtiaľto, ale nechcem, chcem dať zo seba 100%,” povedala Alexia a zdôraznila, že: Teraz snívam o tom, že ak jedného dňa odídem, tak že tu zanechám niečo po sebe a poviem, že som dala všetko pre získanie titulov.”

Zdroj: mundodeportivo.com
Foto: twitter.com/Barça Universal