Andreas Christensen: Hra v Španielsku je trochu iná

Pred klubové média BarçaTV predstúpil aj Dánsky obranca Andreas Christensen, ktorý prezradil, že so svojím debutom je spokojný, no na druhej strane je sklamaný, že klub v tomto zápase nezvíťazil.

Debut
“Som rád, že sme začali sezónu, ale získali sme len jeden bod. Verím, že s takouto kvalitou kádra by sme v takomto zápase mali uhrať tri body. Z tohto dôvodu som sklamaný, ale pred zápasom som bol samozrejme veľmi šťastný. Teraz musíme pracovať na ďalšom zápase a počúvať trénera. Fanúšikovia nám musia veriť. Odkaz pre tím musí byť optimistický. Toto je len prvá hra. Som veľmi šťastný, ale musíme naplniť aj vysoké očakávanie. Urobili sme všetko pre to, aby sme vyhrali. Vieme, že sme neodohrali najlepší zápas. Musíme opraviť niektoré detaily.”

Adaptácia
“Hra v Španielsku je trochu iná. Štýl je iný. Viem, čo mám robiť na ihrisku. Tréner má veľmi jasno v tom, čo očakáva. Chvíľu trvá, kým si zvyknete. Nebol to zlý zápas, ale ani dobrý pre nás. Hrali sme dobre v defenzíve. Musíme popracovať na detailoch.”

Foto: twitter/Barça Universal