Ángel Di María sa ponúkol Katalánskemu klubu FC Barcelona

V priebehu včerajšieho dňa denník Mundo Deportivo informoval, že bývalý krídelník Realu Madrid Ángel Di María sa ponúkol Barcelone.

Ángel Di María vo Francúzskom klube Parish Saint Germain pôsobil sedem rokov. Jeho aktuálna zmluva vyprší 30. júna, čo znamená, že hráč môže od tohto momentu prestúpiť úplne zadarmo.

Argentínska superhviezda sa v priebehu minulého víkendu krásne rozlúčila, keď PSG hral proti Metz. Di María opustí Francúzsky tím PSG po takmer 300 zápasoch, v ktorých zaznamenal 119 asistencií a 93 gólov.

Di María by si veľmi rád zahral na Camp Nou, no zrejme to bude mať inú cestu. Argentínsky útočník už v roku 2017 bol spájaný s prestupom do Barcelony, hneď po tom, čo Brazílsky útočník Neymar opustil klub. Vedenie klubu sa po tomto prestupe rozhodla získať radšej Dembélého.

Správy naznačujú, že Argentínčan by mohol prestúpiť do Talianskeho klubu Juventusu.

Zdroj: barcauniversal.com, fcbarca.com
Foto: marca.com