Ángelo Gabriel by sa mal stať novou posilou FC Barcelona

Vedenie Katalánskeho klubu FC Barcelona sleduje 17-ročného útočníka Angela Gabriela, ktorý aktuálne pôsobí v Santose, odkiaľ Barcelona v minulosti priviedla aj Neymara.

Podľa Katalánskeho denníka Sport sa 17-ročný Ángelo Gabriel čoskoro stane novým hráčom Katalánskeho klubu FC Barcelona. Podľa zistených informácii by mala Barcelona za hráča zaplatiť 35 miliónov eur, čo je pre Barcelonu veľmi veľká suma, no na druhej strane môže ísť aj o budúcu mladú hviezdu ako v prípade spomínaného Neymara.

Posledné slovo k tomuto prestupu bude mať tréner prvého tímu Xavi Hernández, po tom, čo hráč dovŕši 18 rokov. Ak by tréner s prestupom súhlasil, tak by sme Brazílčana mohli vidieť hrať už v nasledujúcej sezóne 2022/2023. Do tejto sezóny sa 17-ročný útočník môže naďalej zdokonaľovať, aby Barcelona o neho nestratila záujem.

Zdroj: fichajes.net
Foto: twitter.com/#SantosDoMundo