Ansu Fati má zlé spomienky s Espanyolom

FC Barcelona bude hrať zajtra derby proti Espanyolu. V tomto zápase môže nastúpiť aj Ansu Fati, ktorý ma na tento tým zlé spomienky.

Mladý útočník FC Barcelony Ansu Fati si v decembri v roku 2015 zlomil nohu.

V prvom polčase si Ansu Fati pri silnom páde zlomil nohu. Už hneď pri páde jeho tvar naznačovala vážne zranenie. Lekári sa urýchlene dostali na ihrisko, kde ho následovne museli prevziať do nemocnice. V nemocnici výsledky ukázali, že sa jedna o vážnejšie zranenie. Ansu Fati kvôli zlomenej nohe a kvôli mladému veku sa musel zotavovať približne 10 mesiacov.

Od tejto doby sa jeho kariéra výrazne zlepšila. Za tri roky sa dostal do prvého tímu. Zápas, v ktorom si zlomil nohu, je stále jednou z najhorších spomienok. Zajtra sa Ansu Fati stretne s rovnakým súperom, ale v inej kategórii. Je veľmi pravdepodobné, že sa zajtra objaví na ihrisku, keďže včera trénoval s tímom.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelonanoticias.com