Ansu Fati: My útočníci musíme na takejto úrovni zo seba dávať viac

20-ročný útočník Ansu Fati poskytol krátke vyhlásenie pre kanál GOL pred nedeľňajším zápasom proti Atléticu Madrid. Vo vyhlásení zdôraznil, že veľmi dobre vie, že útočníci na takejto úrovni musia strieľať viac gólov.

“Musíme sa zlepšiť. My útočníci musíme na takejto úrovni zo seba dávať viac. Sme si toho vedomí. Nie je to tak, že by sme nechceli strieľať góly (smiech). V každom zápase sa snažíme dávať zo seba to najlepšie. Som si istý, že s prácou to všetko príde.”

“Stredný útočník? Rozhoduje tréner. Je veľká škoda, že s nami nebude Lewandowski, ale máme veľa útočníkov, ktorí môžu v tejto úlohe nastúpiť. Musíme byť pripravení na to, o čom rozhodne tréner.”

“Všetky trofeje sú dôležité. Pokúsime sa ich vyhrať všetky, ale predovšetkým La Ligu, pretože sme ju nevyhrali už tri roky. Máme šancu sa udržať naďalej na čele tabuľky. Teraz hráme proti Atléticu Madrid a dáme zo seba všetko.”

Foto: twitter.com/Fabrizio Romano