Ansu Fati ohľadne operácie stále nie je rozhodnutý

Zdieľať:

V priebehu včerajšieho dňa sa Ansu Fati a jeho príbuzný stretli s FC Barcelonou, aby dohodli pokračovanie jeho liečby. Situácia je stále veľmi neistá, nuž média v tom majú jasno.

Stretnutia sa zúčastnilo približne 15 ľudí vrátane Fatiho rodiny, agenta Jorgeho Mendesa a viceperzidenta Raafaela Yusteho. Celé toto stretnutie trvalo vyše hodiny, no konkrétne rozhodnutie nepadlo. Ansu potrebuje viac času na rozmyslenie. Barcelona nemieni Fatimu nič vnucovať, ale odpoveď chce poznať najneskôr do dnes.

Niet divu prečo sa 19-ročný útočník Ansu Fati nevie rozhodnúť. Hráč už podstúpil v minulosti operáciu meniskusu, ktorá nedopadla najlepšie. Podľa niektorých správ mal ísť na operáciu až štyrikrát a rehabilitácia mala trvať 4 mesiace a nie 11. Ak by sa nakoniec Fati rozhodol pre konzervatívnu liečbu, tak by sa na zápasy mohol vrátiť za 8-10 týždňov, ale riziku recidívy je veľmi vysoké. (Odborník odhaduje, že 30% zranení hamstringov sa vráti).

Ako už isto vieme, Barcelona je za názoru operácie. Celú operáciu by mal pod kontrolou chirurg Lasse Lempaine, ktorý sa špecializuje na tento typ zranenia. Dokonca operoval aj Francúza Ousmaneho Dembélého.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma