Ansu Fati pre denník AS: Cítim sa dobre, som veľmi spokojný, všetko ide ako má

19-ročný útočník Ansu Fati už niekoľko dní žije v hlavnom meste Španielska v Madride. Fati sa presťahoval do Madridu, aby začal pracovať na svojom zotavení spolu s fyzioterapeutom Joaquínom Juanom.

V priebehu včerajšieho dňa denník AS vyrazilo do hlavného mesta Španielska a vyjadrilo prvé dojmy, ako sa darí Fatimu : “Cítim sa dobre, som veľmi spokojný, všetko ide ako má,” vyjadril sa Španielsky reprezentant.

Dávame do pozornosti, že Ansu Fati sa zranil v zápase, ktorý viedol k vypadnutiu Barcelony v pohári na San Mamés. Klub mu odporúčal, aby podstúpil operáciu, no vďaka svojím skúsenostiam sa radšej rozhodol pre konzervatívnu liečbu s fyzioterapeutom Joaquínom Juanom. Joaquín Juan je považovaný za jedného z najlepších fyzioterapeutov na svete, dôkazom toho je, že sa na neho pravidelne obracajú aj ďalšie hviezdy, ako napríklad: Cristiano Ronaldo a Lionel Messi.

Zdroj: as.com
Foto: fcbarcelona.com