Antoine Griezmann: Naše TRIO sa od zápasu k zápasu zlepšuje

Antoine Griezmann po stretnutí s Mallorcou poskytol krátky rozhovor pre televíziu Barca.

Dokážete si predstaviť, že ste sa dostali do TRIA, v ktorej ste sa stali už súčasťou a budete ňou aj naďalej ?
“Sme tu, aby sme si navzájom rozumeli na ihrisku. Naše TRIO sa od zápasu k zápasu zlepšuje. Dnes večer to bolo pre Lea výnimočné a práve, preto sme pre neho chceli hrať dobre. Som rád, že som mohol pomôcť k výhre. Bolo dôležité vyhrať a hrať dobrý zápas. V prvom polčase sme hrali skvelo. Teraz čelíme Lige Majstrov, ktorá musí byť taktiež výhrou pre nás.”

Aká bola vaša cieľová akcia 1:0 z vášho pohľadu?
“Videl som, že je tu miesto na skórovanie a Ter Stegen mi pomohol. Bol som sám s brankárom. Keď máte pred sebou toľko metrov vzdialenosti, musíte si premyslieť, ako dokončiť akciu, vedel som, čo mám robiť.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com