Antonio Aranda: Dnes sa mi splnil sen

Po zápase proti All Stars sa pred klubové média postavili dvaja debutanti Arnau Tenas, Antonio Aranda a tréner prvého tímu Xavi Hernández, ktorí zhodnotili priebeh zápasu.

Arnau Tenas
“Nádej umiera posledná. Každopádne trénovanie s najlepšími na svete mi robí veľa radosti. Nedá sa to opísať. Každým dňom sa môžem len zlepšovať, aby som tieto farby hájil dlhé roky.”

Antonio Aranda
“Tento výkon je pre mňa veľmi dôležitý, o to bojujeme, a preto pracujeme každý deň. Presne o to nám išlo. Dnes sa mi splnil sen.”

Xavi
“Najdôležitejší dnes boli ľudia, 70 000 fanúšikov na tribúnach. Prekvapilo nás to. Prvýkrát v histórii sme hrali v Austrálii, ale atmosféra bola fantastická. Fanúšikovia sa výborne bavili. Boli tam góly a emócie.”

“Dúfame, že budeme opäť súťažiť a vyhrávať trofeje. Bola to pre náš ťažká sezóna, nie takú, akú sme chceli.”

“Tenas hral veľmi dobre, mal krásny zákrok, ktorý nás zachránil pred stratou gólu.”

“Ansu odohral veľmi dobrý zápas, úžasne sa pohyboval medzi líniami”

“Gavi? Tieto veci si vyžadujú čas, ale dúfam, že v najbližších dňoch budeme mať, čo oznámiť.”

“Frenkie je pre nás kľúčový a malo by to tak byť aj naďalej. Všetko závisí od vašej finančnej situácie, uvidíme, čo sa stane.”

Foto: twitter.com/La Senyera