Araujo: Musíme bojovať o každú trofej

Ronald Araujo po zápase poskytol krátky rozhovor, vyjadril sa k zápasu no aj k Európskej lige či Jordi Albovi.

Zápas
„Výsledok je vysoký, no súper mohol streliť aj viac gólov. Situácie tohto typu majú vždy vplyv na psychiku. Veľmi sme chceli postúpiť. Teraz nám zostáva ďalej pokračovať. Pod dohľadom nového trénera sa musíme naďalej zlepšovať.”
Zdravotné problémy
„Dostal som tvrdý úder do kolena.”
Jordi Alba
„Jordi je veľmi dôležitým hráčom, dáva nám veľa v obrane aj v útoku. Výsledok je sklamanie. Musíme trénovať, kým sa nezačnú dostavovať výsledky. Máme veľa talentovaných hráčov.”
Vypadnutie
„Nie sme v skupine najlepších tímov Európy. Mrzí nás predovšetkým prehra s Benficou. Mužstvu však verím.”
Európska liga
„Treba hrať a bojovať o víťazstvo v každom zápase, myslieť pozitivne. Sme Barcelona a preto musíme bojovať o všetko.”

zdroj: Marca.com

foto: Marca.com