Arnau Martínez: Od malička som fanúšikom Barcelony

Obranca Arnau Martínez vo svojich 13 rokov trénoval v La Massi. 19-ročný obranca poskytol krátky rozhovor pre Cadena SER, v ktorom prezradil, že  Katalánskemu klubu fandí už od malička. V rozhovore taktiež prezradil, kto bol jeho idol.

Cule
“Od malička som fanúšik Barçy, hral som tam osem rokov a je pre mňa snom hrať jedného dňa za prvý tím. Javier Mascherano bol vždy mojom referenčným bodom.”

Alejandro Balde
“Sme veľmi dobrý kamaráti, stretávali sme sa v mládežnických oddieloch. Vidím, že sa mu darí veľmi dobre a mám z neho veľkú radosť. Za tie roky sa mu darilo veľmi dobre. Nie je normálne, aby sme my mladí hráli v 19 rokoch Primera División.”

Konkurencia v Girone
“Vždy je dobré mať konkurenciu, zlepšujete sa na tréningoch aj v zápasoch, takže nemôžete relaxovať.”

Odchod z La Masie
“Bolo to ťažké, ale najlepšia vec, ktorá sa mi stala, bol práve odchod z Barçy. Preto som teraz tam, kde som. Od malička som fanúšikom Barcelony a mojím snom je hrať za ňu.”

Foto: twitter.com/LaLiga English