catalannews

Arthur Melo porušil protokol

Zdieľať:

Hráči FC Barcelony sa dnes vrátili k individuálnemu tréningu po jednom dni voľna. Dnešného tréningu sa zúčastnili všetci hráči okrem zranených ( Samuel Umtiti a Ousmane Dembélé), ktorí sa dnes popoludní objavia v Ciutate Esportiva, kde prejdú testom na koronavírus.

Média taktiež informovali, že Arthur Melo porušil protokol. Presnejšie sa jedná, že na dnešný tréning prišiel iným autom ako minulý týždeň, čo nedovuluje zákon. Cadena SER vysvetľuje, že hlavným dôvodom prečo sa na tréning nedostavil s tým istým autom bol jasný. Vybila sa mu v aute baterka a práve, preto sa na dnešný tréning dostavil iným autom.
Cadena Cope zase dodáva, že podľa Barcelony to nie je žiaden problém. Pretože toto nie je chybou hráča a nehovoriac o tom, že hráči majú svoje autá každý deň dezinfikované.

Denník AS informuje, že tréningy FC Barcelona sa budú postupne zvyšovať. Budú o dosť náročnejšie cvičenia ako obvykle. Budú krátke, ale intenzívnejšie.

Barcelona chce, aby hráči dosiahli 50% účasť pred začatím skupinového tréningu. Jedná skupina bude pozostávať z ôsmich hráčov.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.catalannews.com

Peter
Sledujte ma