Arthur popiera odchod z Barcelony

Španielske média uverejnili vyhlásenie týkajúce sa Arthura, ktorého spájali k odchodu Barcelony. Podľa Edu Polo je Arthur len a len pre Barcelonu.

” Špekulácie sa objavujú stále, ale aby som bol úprimný, moja ide je jasná a jedinou pre mňa zaujímavou možnosťou je zostať v Barcelone. Som si v tomto istý a pokojný. Cítim sa tu veľmi dobre a ďakujem klubu aj trénerskému tímu za dôveru. Je to ďalší dôvod, prečo mi je úplne jasné, že mojou jedinou túžbou je zostať tu.”

” Potenciálny záujem, veľkých klubov hráčovi stále lichotí a je pozitívnym signálom, ale v mojej hlave je len hra v Barcelone po mnoho rokov.”

” Vždy som chcel hrať v Barcelone, túžim tu zostať na dlho, je to dôležitejšie ako všetko ostatné. Každým dňom sa tu cítim slobodnejšie ako v klube, tak aj v meste. Obľúbil som si tu ľudí aj tunajšiu kultúru, veľmi cítim podporu fanúšikov. “

“Na 100% sa sústredím na prácu a na návrat do hry, keď to bude možné, pretože naďalej sa tu chcem rozvíjať a v drese Barcelony bojovať o ďalšie trofeje.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com