AS: Xavi ma novú tréningovú metódu

Zdieľať:

Ďalší zápas Katalánskeho klubu FC Barcelona je na programe v nedeľu na pôde San Mamés, čo znamená, že hráči si počas týchto voľných dní môžu oddýchnuť. Za normálnych okolností by to podľa Javiho Miguela znamenalo dva alebo tri dni voľna, no podľa nových informácii sa tento plán zmenil.

Ako informoval veľmi známi novinár Javi Miguel z denníka AS, tréner prvého tímu Xavi Hernández udelil počas dnešného dňa voľno pre všetkých hráčov, okrem zranených a tých ktorí pracujú s inou dynamikou ako skupina, zatiaľ čo v utorok pripravil tréning pre tých, ktorí sú ochotní sa ho zúčastniť.

Neexistuje žiadna povinnosť dôjsť na utorkový tréning, no zdá sa byť jasné, že ak sa tohto tréningu zúčastní viac hráčov, tí ktorí tréning vynechajú zostanú v “zlom svetle”.

Javi Miguel taktiež informuje aj o tom, že od kedy Xavi oznámil svoj odchod zmenil trochu svoje metódy čo sa týka tréningov. Kapitánom tímu dáva oveľa väčšiu zodpovednosť pri rozhodovaní a každý deň vyzýva tím, aby bol jednotnou rodinou bez akýchkoľvek sporov.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona

Peter
Sledujte ma