Atlético Madrid ma záujem o Ferrana Torresa

Podľa Katalánskeho denníka SPORT sa útočník Barcelony Ferran Torres stal pred letným prestupovým obdobím prestupovým cieľom rivala z La Ligy Atlética Madrid.

23-ročný útočník prišiel do Katalánskeho klubu v priebehu januára minulého roka z Manchestru City za 55 miliónov eur. Aktuálnu sezónu v Barcelone ma veľmi mizernú z 32 zápasoch vo všetkých súťažiach sa mu podarilo streliť len 5 gólov a k tomu premárnil veľmi vysoké príležitosti na strelenie ďalších gólov.

Barcelona počas letného prestupového obdobia sa bude snažiť priniesť nové posily, ale najskôr sa bude musieť zbaviť nepotrebných hráčov. Práve Torres je jedným z hráčov, ktorí môžu mať vysoké šance na odchod.

Podľa zistených správ sa o prácu Španielskeho útočníka začal zaujímať Atlético Madrid. Los Rojiblancos už počas zimného prestupového obdobia zaútočili na Barcelonu, kde si zobrali Memphisa Depaya a teraz sa zamerali aj na prácu Ferrana Torresa.

Tento hráč však nie je jediným útočníkom Barcelony na radaroch Colchoneros, pričom tím Diega Simeoneho údajne sleduje aj situáciu ohľadne mladíka Eza Abdeho, ktorý je momentálne na hosťovaní v CA Osasuna.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com