Atlético Madrid popiera kúpu predaja Ivana Rakitiča

Denník Mundo Deportivo nás včera informovalo, že Atletico Madrid nemá v úmysle získať 31-ročného záložníka Ivana Rakitiča. V posledných týždňoch došlo k dvom prípadom, kde sa meno hráča FC Barcelony spájalo s prestupom Ivana Rakitiča.

Atlético Madrid sa o Ivana Rakitiču nezaujíma. To, že hráč nie je v Barcelone spokojný a hľadá si vhodné východisko, neznamená nič na to, aby Chorvát prestúpil do Atlética.

Atlético Madrid tiež poprel nedávno informáciu v ktorej sa spomínalo, že Atlético Madrid by bolo ochotné zaplatiť za tohto hráča až 40 miliónov eur v zimnom prestupovom období.

V súčastnosti má Atlético Madrid náklady na všetky uvedené koncepty, ktoré presahujú 500 miliónov eur, čo je suma ktorú môže klub minúť. To znamená, že v súčasnom stave klub nemôže nikoho podpísať. Klub dokonca nemôže kúpiť Rakitiča ani v prípade, že by predala svojich hráčov.

zdroj www.mundodeportivo.com
foto www.mundodeportivo.com