Atlético Madrid je ďalší klub, ktorý má záujem o Rakitiča

Podľa denníka Marca sa Atlético Madrid pripojil k skupine klubov, ktoré prejavili záujem si priniesť do svojho klubu Ivana Rakitiča.

Podľa informácií z madridských novín sa predstavitelia Rojiblancosu pred niekoľkými týždňami spojili s Ivanom Rakitičom. Miguwl Ángel Gil si chcel Ivana priniesť do svojho klubu až dvakrát, najskôr ešte, keď hrával za Schalke a neskôr sa pripojil k Seville.

O Ivana bojuje aj Inter Miláno, ktoré ma dostatok financií, aby prestup uskutočnili. No aj napriek tomu sa Atlético nebude vzdávať a bude ďalej bojovať o svoju novú posilu.

31-ročný Chorvát mohol FC Barcelonu opustiť už minulé leto. A to len vďaka malému strávenému času na ihrisku.
Ak Rakitič bude aj túto sezónu častejšie zohrievať striedajúcu lavičku ako hrať na ihrisku, je tu viac pravdepodobné, že Ivan Rakitič stopercentne opustí Camp Nou.

Podľa posledných správ FC Barcelony vyžaduje za tohto 31-ročného Chorváta aspoň 35. miliónov eur.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.mundodeportivo.com