Aubameyang: Luuk si zaslúžil gól, ktorý nám zabezpečil víťazstvo

Aubameyang strelil vo včerajšom zápase proti Levante gól na 1:1, vďaka ktorému dodal klubu impulz. Po skončení zápasu sa postavil pred média, kde poďakoval svojím spoluhráčom.

Proti Barcelone padli dokonca tri penalty…
Bol to veľmi ťažký zápas. V prvom polčase sme nehrali správne. Myslím, že by sme sa mali prezentovať trochu intenzívnejšie. V druhej časti sme boli oveľa lepší a aj, preto sme zápas vyhrali.

Čo cíti tím, keď vyhrá zápas na konci zápasu?
Je to skvelý pocit. Luuk si zaslúžil gól, ktorý nám zabezpečil víťazstvo. Máme plnú dôveru v celý tím. Veľmi nás to teší.

Ter Stegen zachránil penaltu a o chvíľu neskôr si strelil gól. Bol to kľúčový moment?
Áno, myslím si, že to bol skvelý zákrok od Marca. Začali sme si vytvárať viac príležitostí. Dodalo nám to veľa síl, a preto sme strieľali góly a zápas sme vyhrali.

Strelil si už 10 gólov. Aké dôležité sú dnes góly?
V prvom rade sa chcem poďakovať svojim spoluhráčom. Ousmane opäť asistoval. Ide o to, pomôcť tímu gólmi. Už som Vám povedal, že sa pokúsim pomôcť tímu, ako len budem môcť. Funguje to, som veľmi spokojný.

Aká dôležitá je pre tím séria siedmich víťazstiev v rade?
Musíme hrať zápas od zápasu. Dnešné stretnutie nebolo jednoduché. Najdôležitejšia je koncentrácia. Sme spokojní, pretože sme na druhom mieste.

Foto: twitter.com/infosfcb