Aubameyang: Nebol to jednoduchý zápas, všetci sme trpeli

Včerajší záchranca zápasu Pierre-Emerick Aubameyang poskytol krátky rozhovor pre Barça TV, v ktorom ocenil prihrávku Ferrana Torresa.

Aké dôležité bolo toto víťazstvo v takom ťažko teréne?
“Bolo to unavené víťazstvo, ale dobre nám poslúžil. Vyhrali sme a myslím si, že to bolo veľmi dôležité po dvoch zápasoch, ktoré boli pre nás trochu komplikované. Myslím si, že sa nám dnes darilo a mali sme správny prístup.”

Máš dojem, že ste museli po poslednom zápase ukázať postavu, o ktorej hovoril tréner?
“Samozrejme, bolo to pre nás dôležité, myslím, že sme všetci bojovali do poslednej minúty. Mali sme správny prístup a bolo dôležité vyhrať.”

Strelil si gól hodný tohto dôležitého víťazstva.
“Áno, je to skvelé. Mám z toho obrovskú radosť. Ešte raz po dobrej prihrávke od Ferrana.”

Aké dôležité bolo toto víťazstvo pre rozvoj tímu v tejto špeciálnej atmosfére?
“Nebol to jednoduchý zápas, všetci sme trpeli, pretože Real Sociedad dnes hral veľmi dobre. Podľa mňa sa nám aj darilo, mali sme správny prístup, dali sme do toho maximum. Chceli sme tieto tri body a sú dôležité, aby sme urobili ďalší krok k dosiahnutiu Ligy Majstrov.”

Víťazstvo bolo o to dôležitejšie, že do konca sezóny zostávalo šesť zápasov.
“Áno, určite bolo dôležité bodovať, a to nás teší.”

Foto: twitter.com/FC Barcelona