Barcelona dúfa, že v lete dostane veľké ponuky pre troch hráčov

V rozhovore pre La Porteria novinár Alfredo Martinez prezradil menšie stratégie, ktoré Barcelona plánuje pre najbližšie letné prestupové obdobie.

Nie je žiadnym tajomstvom, že prezident FC Barcelona Joan Laporta a tréner prvého tímu FC Barcelona Xavi Hernández plánujú do klubu priniesť niekoľko veľkých ťahov, najmä hrotového útočníka. Ak chcú, aby im tieto plány vyšli, budú sa musieť hneď zbaviť hráčov, ktorí v klube nemajú žiadnu budúcnosť.

Očakáva sa, že Barcelonu by mohol opustiť Martin Braithwaite a obrancovia Samuel Umtiti a Oscar Mingueza. Už na prvý pohľad je jasné, že Barcelona sa bude musieť zbaviť aj ďalších hráčov, ak chce do klubu priniesť nejakého talentovaného hrotového útočníka, poprípade obrancu…

Novinár Martinez informoval, že Barcelona očakáva veľké ponuky na pravého obrancu Sergina Desta, spolu s Holandským duom Memphisa Depaya a Frenkieho de Jonga.

Je pravda, že Frenkie de Jong sa nenachádza v prestupovej liste, ale klub je ochotný preštudovať si všetky ponuky.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: marca.com