Barcelona otvorí svoj prvý obchod v Madride

Katalánsky klub FC Barcelona naďalej pokračuje vo svojej komerčnej expanzii na predaj všetkého svojho merchadisingu. Práve v rámci tohto procesu klub Barcelona otvorí svoj prvý obchod v hlavnom meste Španielska v Madride.

Prvý obchod v hlavnom meste Španielska sa bude nachádzať na ulici Calle Arenal, v oblasti, kde je prítomnosť turistov veľmi veľká, čo by mohlo zaručiť väčší zisk. Veľmi veľkou zaujímavosťou je fakt, že tento oficiálny obchod sa nachádza menej ako 50 metrov od oficiálneho obchodu Realu Madrid.

Podľa zistených informácii prezentácia prvého otvoreného obchodu v Madride sa ma uskutočniť vo štvrtok 1. decembra za účasti manažéra Julia Guiu, viceprezidenta marketingovej oblasti klubu a bývalého hráča tímu Barça Luisa Carcíu.

Zdroj: marca.com
Foto: klubfcbarcelona.sk