Barcelona toto leto chcela priviesť Lovra Majera

Foot Mercato informuje, že Katalánsky klub FC Barcelona v priebehu letného prestupového obdobia mala záujem získať Chorvátskeho obrancu Lovra Majera.

24-ročný hráč prišiel do Rennes len v lete v roku 2021. Odohral veľmi zaujímavú sezónu, v ktorej sa mu podarilo streliť šesť gólov a osem asistencií z 29 zápasoch v Ligue 1.

Práve vďaka týmto štatistikám sa jeho meno dostalo do radarov rôznych klubov, ako napríklad Atlético Madrid, PSG a Sevilla.  No zdá sa, že o hráča prejavil záujem aj Katalánsky klub FC Barcelona.

V správe sa uvádza, že Blaugranas v polovici prestupového obdobia kontaktovali hráča, no vzhľadom na finančnú situáciu klubu a problémy s platovými limitmi sa klub odmlčal.

Francúzsky klub si za hráča pýta 60 miliónov eur. Dôvodom je jeho aktuálna zmluva, ktorá mu platí do roku 2026.

Čo sa týka Barcelony, je veľmi málo pravdepodobné, že hráča sa pokúsi znovu kontaktovať. V klube majú dostatok dobrých stredopoliarov, no problémom však môže kľudne byť aj Busquets, ktorý podľa všetkého na konci sezóny odíde.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/Atletico Universe