Barcelona údajne dokončila obnovenie krátkodobej zmluvy s Brazílskym obrancom

Podľa Ferrana Correasa z Katalánskeho denníka Sport je Katalánsky klub FC Barcelona a Brazílsky obranca Dani Alves veľmi blízko k dokončeniu krátkodobého predĺženia zmluvy, vďaka ktorej by Alves mohol naďalej pokračovať na Camp Nou až do decembra tohto roku.

39-ročný obranca Dani Alves sa do FC Barcelona vrátil v novembri minulého roka a kontrakt podpísal ako voľný hráč po vypršaní zmluvy so Sao Paulom, no na svoj druhý debut si musel počkať do januára.

Danimu súčasná zmluva v Barcelone vyprší na konci sezóny. Správa však tvrdí, že obranca požiadal klub, aby predĺžil jeho pobyt na Camp Nou, aspoň do konca tohto roka, pretože má záujem o zostavenie Brazílskeho kádra na Majstrovstvá sveta vo futbale a chce byť v najlepšej forme.

V správe sa uvádza, že medzi Barcelonou a Danim Alvesom je prakticky predĺženie zmluvy už dohodnuté. Potrebné je už len doladiť ekonomické podmienky.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona Fans Nation