Barcelona zúri správaním Lieke Martens, ktorá je údajne blízko k prestupu do PSG

Holandská reprezentantka Lieke Martens, ktorá aktuálne pôsobí v ženskom futbalovom klube FC Barcelona môže čoskoro prestúpiť do Francúzskeho klubu PSG na trojročný kontrakt.

Katalánsky denník Sport informuje, že vedenie Barcelony zúri správaním Holandskej reprezentantky Lieke Martens, ktorá klub doslova „ignoruje“.

Lieke Martens sa nachádza v Paríži, aby tu dokončila prestup do PSG a Barcelonu nechala doslova uviaznutú. Podľa zistených správ, Lieke vôbec neinformovala o svojich krokoch klub a to aj napriek tomu, že jej klub už pred rokom po prvýkrát dal nové podmienky na predĺženie kontraktu. Tieto podmienky hráčka údajne akceptovala, no nikdy ich nepodpísala.

V priebehu tohto týždňa vo štvrtok dokonca žiadnemu zástupcovi Barcelony nedvíhala telefón.

Niektoré média dokonca informovali, že hráčka si tento klub vybrala aj kvôli svojmu snúbencovi Benjaminovi van Leerovi, aby sa nachádzala bližšie k nemu. Veľmi veľkou zaujímavosťou je aj to, že Barcelona sa mu dokonca snažila nájsť nový klub, aby sa presťahoval bližšie k Lieke, ale hráč dodržal svoje slovo a zostal vo svojom klube.

Lieke Martens za Barcelonou odohrala 156 zápasov, strelila 73 gólov a s FC Barcelona Femeni vyhrala všetko.

V prípade, že by Lieke Martens skutočne odišla, tak FC Barcelona Femeni opustí toto leto už tretia hráčka. Pre Femení zatiaľ nie sú oznámené žiadne nové podpisy, čo klubu rozhodne neprospieva.

Zdroj: sport.es, barcablaugranes.com, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Femení