Benfica ma záujem o Umtitiho

Samuel Umtiti ma na stole kopec ponúk. O obrancu sa výrazne začala zaujímať Benfica.

Túto informáciu priniesol novinár Pedro Almeidam, podľa ktorého klub uvažuje si Umtitiho vziať na hosťovanie. Najväčším dôvodom je vážnejšie zranenie Lucasa Verissima, ktorý do konca sezóny bude mimo hry. Benfica mala o Umtitiho záujem už v lete, no prestup sa nakoniec nekonal. Nadchádzajúci zápas medzi Benficou a Barcelonou v Lige Majstrov nemusí byť len kľúčovou súťažou o odchode zo skupiny, ale aj príležitosťou na začatie rozhovoru ohľadne prestupu Umtitiho.

Katalánsky denník Mundo Deportivo nedávno informoval, že Umtiti už má ponuky z rôznych klubov a existuje veľa náznakov, že by mohol súhlasiť s odchodom v zime, keďže sa v tejto sezóne neobjavil ani minútu na trávniku. V Lete Francúz zotrval na Camp Nou a jeho vysoký plat a história zranení boli ďalšími problémami pri hľadaní nového klubu. Ak Umtiti nepresvedčí Xaviho, môže stratiť všetku nádej na úspech v Barcelone. Nový tréner zatiaľ priznal, že všetci hráči začínajú od nuly.

Foto: as.com