Bild: Manchester Utd. sa stále zaujíma o Ousmaného Dembélého

Zdieľať:

Nemecký denník Bild nás informoval, že červený diabli budú chcieť si do tímu priviezť Ousmana Dembélého, ktorého považujú za veľkú hviezdu. Ak sa Manchestru United nepodarí získať Jadona Sancha, tak zaútočia na Debélého.

Manchester sa už v lete pokúsil priviesť do svojho kádra Dembélého, táto operácia žiaľ nemala úspešný konieč pre červených diablov. Klub z Old Trafford potrebuje do svojho kádra priviesť nejakú superhviezdu a práve nim môže byť Dembélé, vďaka ktorému by svoje mužstvo zvládli posilniť. Veľký problém nastáva hlavne pri transakcii, keďže Dembélé ich vyjde pomerne draho, a to až 120 miliónov eur. Anglické média zase tvrdia, že Manchester by bol ochotný hráča angažovať teraz spolu s možnosťou spätného odkúpenia, nuž Španielsky klub FC Barcelona túto možnosť vylúčila.

Denník Sport zase tvrdí, že sám Ousmane Dembéle sa jasne vyjadril, že ma záujem naďalej pokračovať vo svojej práci v Barcelone.Cíti sa v tíme veľmi dôležitým hráčom a chce sa na Camp Nou naďalej rozvíjať. Všetko bude ešte otázna, keďže FC Barcelonu čakajú voľby. Musíme si jasne povedať, že Barcelona trpí finančnou krízou a práve tento prestup by bol pre Barcelonu vyhovujúci. Okrem červených diablov sa o tohto hráča zaujíma aj sám Taliansky klub Juventus.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma