Braithwaite: Na tento moment som čakal veľmi dlho

Martín Braithwaite strelil v zápase s Malorkou svoj prvý gól v drese Blaugranas. Dán po poslednom zápase porozprával o svojich pocitov súvisiacich s včerajším víťazstvom.

Prvý gól
“Je to skvelý pocit. Každý ofenzívny hráč rád strieľa góly. Ako útočník som čakal na tento moment už veľmi dlho. Počas prestávky v súťaží som tvrdo pracoval. Musím priznať, že teraz som šťastný.”

Dôležité víťazstvo
“Túto výhru sme veľmi potrebovali, po tak dlhej prestávke bol na začiatok potrebný dobrý výsledok. Podarilo sa nám poraziť takého náročného súpera, strelili sme mu štyri góly a žiaden sme neinkasovali. Cítime sa silní, veríme si a chce pokračovať v našej práci, aby sme dosiahli ďalšie úspechy.”

Hra bez fanúšikov
“Je to celkom nezvyčajné, ale musíme si zvyknúť na súčasnú situáciu.”

Zápas s Leganes
“Bude to pre mňa výnimočný zápas. Je to pre mňa výnimočná situácia, pretože v Leganés mám veľa známych. Na trávniku však nebudú žiadne priateľstvá.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com