Carles Pérez: Môjmu odchodu z Barcelony nerozumiem, ale rešpektujem to

Zdieľať:

Carles Pérez prostredníctvom Instagramu odpovedal na otázky fanúšikov. Vyjadril sa aj k témam súvisiacim s Barcelonou a Lautarom Martinezom.

“Myslím už len na to, aby som bol úspešný v Ríme. Zmluvu mám ešte na štyri roky a zameriavam sa na to. Môjmu odchodu z Barcelony nerozumie, ale rešpektujem to a klubu som vďačný za to, ako sa ku mne v priebehu tých rokov správala. Ľudia hovoria o cantere Barcelony, ale niekedy radšej kúpia nového hráča za milióny, než by mali trpezlivosť s odchovancom. Takto to je. Ľudia by mali zabudnúť na moju minulosť a ja sa musím sústrediť na Rím” uviedol

Carles komentoval aj futbalovú atmosféru v meste:
“Rivalita s Laziom je pôsobivá. V Barcelone bol skvelý futbal, ale nemalo to nič spoločné s tým, čo vidím tu v Ríme deň, čo deň. Ľudia sú od futbalu zbláznení.”

Perez sa následne vyjadril k záujmu Barcelony o Lautara Martíneza:
“Hral som proti nemu a myslím si, že je veľkolepý. Chápem, prečo ho Barcelona chce podpísať, podobne ako iné veľké kluby.”

Futbalista priznal, že počas tohto ťažkého obdobia sa snaží pomôcť nemocnici v jeho rodnom meste Granollers. Pérez sa pripojil ku kampani s cieľom vyzbierať finančné prostriedky na boj s koronavírusom: “Skontaktoval som sa s nimi a rozhodol som sa, že by bolo dobré spolupracovať na kampani s cieľom pomôcť. To je najmenej, čo môžeme urobiť.” dodal

zdroj www.fcbarca.com
foto www.goal.com

Peter
Sledujte ma