Carles Rexach: Barcelonu nemôžete nikdy podceniť

Rádio Marca sa skontaktovalo s Carlesom Rexachom a požiadali ho o analýzu situácie Barcelony a vyjadril sa aj k výsledkom prezidentských volieb v klube.

Zlá finančná situácia
“Z inštitucionálneho hľadiska môže byť každý dobrým prezidentom veľkého klubu. Problémom sú však zlé finančné záležitosti, v ktorých si Barcelona nevedie veľmi dobre. Najdôležitejšie je zregulovať práve to. Ak sa v tejto sezóne nepodarí uskutočniť  možné  dobré prestupy, klub by mohol kvôli tomuto v budúcej sezóne veľmi trpieť.

Liga Majstrov a Lionel Messi
Barcelonu nemôžete nikdy podceniť. Messiho znepokojuje budúcnosť klubu. Kariéru by mal jednoznačne ukončiť priamo v Barcelone. S Laportom má veľmi dobré vzťahy.

Výsledky prezidentských volieb
“Toto sú najhlasnejšie výsledky za dlhú dobu. Prevaha Laportu bola veľkolepá.

Ronald Koeman
Dokázal, že je odvážny. Ľudia sú posadnutí DNA Barcelony. Medzitým sú to hráči, ktorí robia to, čo majú.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com